niebieski panel lewy

Producenci

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

ZAMET POLSKA

Aksamit Mirosław Grzegorz

ul. Spokojna 37

73-110 Stargard Szczeciński

telefon do firmy Zamet, szybki kontakt

Systemy ociepleń

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
FOVEO TECH DZ 10 dodatek zimowy 250ml
Cena: 19,07 zł
szt.

FOVEO TECH DZ 10 Dodatek zimowy

FOVEO TECH DZ 10 Dodatek zimowy to preparat, który przyspiesza wiązanie tynków i farb fasadowych dzięki temu umożliwia wykonywanie wypraw tynkarskich i malowanie fasad w niskich temperaturach i w warunkach podwyższonej wilgotności powietrza.
FOVEO TECH siatka podtynkowa SW 145 50m2
Cena: 181,00 zł
szt.

FOVEO TECH Siatka podtynkowa SW 145

Siatka podtynkowa z włókna szklanego (E-Glas) to wysokiej jakości produkt o podwyższonych parametrach, który znajduje zastosowanie w systemach dociepleń budynków, tam gdzie liczy się jakość produktu i łatwość wykonywania prac dociepleniowych. Dzięki wysokiej elastyczności tkaniny idealnie układa się na ścianie, ułatwiając aplikację kleju. Siatka podtynkowa SW 145 rekomendowana jest do stosowania jako materiał zbrojący w bezspoinowych systemach ociepleń ścian zewnętrznych budynków (ETICS) w systemie FOVEO TECH S i FOVEO TECH W.
FOVEO TECH siatka podtynkowa SW 165 50m2
Cena: 204,00 zł
szt.

FOVEO TECH Siatka podtynkowa SW 165

Siatka podtynkowa z włókna szklanego (E-Glas) to wysokiej jakości produkt o podwyższonych parametrach, który znajduje zastosowanie w systemach dociepleń budynków, tam gdzie liczy się jakość produktu i łatwość wykonywania prac dociepleniowych. Dzięki wysokiej elastyczności tkaniny idealnie układa się na ścianie, ułatwiając aplikację kleju. Siatka podtynkowa SW 165 rekomendowana jest do stosowania jako materiał zbrojący w bezspoinowych systemach ociepleń ścian zewnętrznych budynków (ETICS) w systemie FOVEO TECH S i FOVEO TECH W.
Grunt akrylowy GA 10 5 litrów
Cena: 24,50 zł
szt.

Grunt Akrylowy GA 10 jest preparatem przeznaczonym do gruntowania i wzmacniania porowatych, mocno chłonnych podłoży mineralnych takich jak tynki cementowe i cementowo-wapienne, beton oraz cienkowarstwowe tynki mineralne

Grunt silikatowy GT 20 5 litrów
Cena: 45,31 zł
szt.

Grunt Silikatowy GT 20 jest preparatem przeznaczonym do gruntowania i wzmacniania porowatych, mocno chłonnych podłoży mineralnych takich jak tynki cementowe i cementowo-wapienne, beton oraz cienkowarstwowe tynki mineralne

Grunt silikonowy GN 30 5 litrów
Cena: 90,62 zł
szt.

Grunt Silikonowy GN 30 jest preparatem przeznaczonym do gruntowania i wzmacniania porowatych, mocno chłonnych podłoży mineralnych takich jak tynki cementowe i cementowo-wapienne, beton oraz cienkowarstwowe tynki mineralne

Podkład gruntujący PA 10
Cena: 33,06 zł
szt.

Podkład Gruntujący PA 10 stosowany jest w celu zwiększenia przyczepności tynków, zmniejszenia chłonności podłoża oraz umożliwienia poprawnego wykonania tynków cienkowarstwowych.

Podkład gruntujący Silikatowy PT 20
Cena: 97,02 zł
szt.

Podkład Gruntujący Silikatowy PT 20 stosowany jest w celu zwiększenia przyczepności tynków silikonowych, zmniejszenia chłonności podłoża oraz umożliwienia poprawnego wykonania silikonowych tynków cienkowarstwowych.

Podkład gruntujący Silikonowy PN 30
Cena: 109,95 zł
szt.

Podkład Gruntujący Silikonowy PN 30 stosowany jest w celu zwiększenia przyczepności tynków silikonowych, zmniejszenia chłonności podłoża oraz umożliwienia poprawnego wykonania silikonowych tynków cienkowarstwowych.

Tynk akrylowo-silikonowy TS 12
Cena: 178,35 zł
szt.

Tynk Akrylowo-Silikonowy TS 12 jest gotową do użycia masą tynkarską przeznaczoną do ręcznego lub natryskowego wykonywania cienkowarstwowych, dekoracyjnych wypraw tynkarskich
w Bezspoinowym Systemie Ociepleń (BSO) FOVEO TECH S.

Tynk akrylowy TA 11
Cena: 153,75 zł
szt.

Tynk Akrylowy TA 11 jest gotową do użycia masą tynkarską przeznaczoną do ręcznego lub natryskowego wykonywania cienkowarstwowych, dekoracyjnych wypraw tynkarskich
w Bezspoinowym Systemie Ociepleń FOVEO TECH S.

Tynk mineralny TM 10
Cena: 47,05 zł
szt.

Tynk Mineralny TM 10 jest mineralną zaprawą przeznaczoną do ręcznego wykonywania dekoracyjnych wypraw tynkarskich
w Bezspoinowych Systemach Ociepleń FOVEO TECH S i FOVEO TECH W, jak również na wszelkich podłożach budowlanych

Tynk mozaikowy TD 50
Cena: 31,00 zł

Tynk Mozaikowy TD 50 to mieszanina kruszyw marmurowych i piasków kwarcowych. Przeznaczony jest do wykonywania dekoracyjno-ochronnych cienkowarstwowych wypraw tynkarskich na wszelkich podłożach budowlanych na zewnątrz
i wewnątrz budynków.

Tynk polimerowy TPT 40 z Teflon® surface protector
Cena: 190,65 zł
szt.

Tynk Polimerowy TPT 40 z Teflon® surface protector to gotowa do użycia masa tynkarska przeznaczona do ręcznego lub natryskowego wykonywania cienkowarstwowych, dekoracyjnych wypraw tynkarskich w systemach ociepleń.

Tynk silikatowo-silikonowy TSS 25
Cena: 196,80 zł
szt.

Tynk Silikatowo-Silikonowy TSS 25Przygotowywany na bazie dyspersji krzemianów potasowych i kombinacji żywic syntetyczno-silikonowych oraz kruszywa marmurowego i wypełniaczy. Zawiera specjalne środki uszlachetniające.

Tynk silikatowy TT 20
Cena: 202,95 zł
szt.

Tynk Silikatowy TT 20 jest gotową do użycia masą tynkarską przygotowaną na bazie potasowego szkła wodnego z dodatkiem wypełniaczy mineralnych. Przeznaczony jest do ręcznego lub natryskowego wykonywania cienkowarstwowych, dekoracyjnych wypraw tynkarskich w Bezspoinowym Systemie

Tynk silikonowy TN 30
Cena: 239,85 zł
szt.

Tynk Silikonowy TN 30 jest gotową do użycia masą tynkarską przygotowaną na bazie żywicy silikonowej z dodatkiem wypełniaczy oraz kruszywa marmurowego. Przeznaczony jest do ręcznego lub natryskowego wykonywania cienkowarstwowych, dekoracyjnych wypraw tynkarskich.

Zaprawa klejąca do siatki KU 11
Cena: 31,28 zł
szt.

Zaprawa Klejąca do siatki KU 11 dostępna jest w postaci suchej mieszanki wyselekcjonowanych kruszyw mineralnych, włókien i specjalnych domieszek poprawiających wydajność, przyczepność i obróbkę.

Zaprawa klejąca do siatki KU 21
Cena: 29,04 zł
szt.

Zaprawa Klejąca do siatki KU 21 przeznaczona do wykonywania warstwy zbrojonej siatką z włókna szklanego w systemach ociepleń wykonywanych metodą lekką-mokrą. Służy również do przyklejania płyt styropianowych do wszelkich podłoży budowlanych.

Zaprawa klejąca do styropianu KS 10
Cena: 39,00 zł
szt.

Zaprawa Klejąca do styropianu KS 10 dostępna jest w postaci suchej mieszanki wyselekcjonowanych kruszyw mineralnych,cementu i specjalnych domieszek poprawiających wydajność, przyczepność i obróbkę.

Zaprawa klejąca do styropianu KS 20
Cena: 24,59 zł
szt.

Zaprawa Klejąca do styropianu KS20przeznaczona do przyklejania płyt styropianowych do wszelkich podłoży budowlanych: betonowych, silikatowych, ceramicznych, tynków cementowych, cementowo-wapiennych itp.

Zaprawa klejąca do wełny KW 12
Cena: 35,76 zł
szt.

Zaprawa Klejąca do wełny KW 12 dostępna jest
w postaci suchej mieszanki wyselekcjonowanych kruszyw mineralnych,cementu i specjalnych domieszek poprawiających wydajność, przyczepność i obróbkę..

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper.pl