1pxProducenci
1pxZaloguj się
1px Nie pamiętasz hasła? 1px Zarejestruj się

Istnieje możliwość zakupu kołków na sztuki.

Kołek do gazobetonu

Kołki rozporowe do gazobetonu

W sprzedaży mamy kołki rozporowe do gazobetonu, do montażu wstępnego i przelotowego o różnych średnicach wiertła. Oferujemy nylonowe kołki marki Fischer o nominalnej średnicy wiertła 8, 10 i 14 mm. Minimalna głębokość otworu do zamocowania kołka wynosi odpowiednio 60, 65 i 90 mm. Z kolei długość kotwy to 50, 55 lub 75 mm. Kołki nie wymagają użycia narzędzi. Doskonale mocują elementy wyposażenia domu, fasady, konstrukcje dachowe oraz trasy kablowe.

W asortymencie znajdują się również specjalistyczne metalowe kołki do wstępnego mocowania rurociągów gazowych i wodnych oraz opasek kablowych. Średnica kołków to 8 lub 10 mm, a długość kołka wynosi odpowiednio 38 lub 60 mm. Kołki stosuje się z wkrętami do drewna i płyt wiórowych, szczególnie w branży instalacyjnej. Wbijanie kołków odbywa się bez nawiercania w gazobetonie. Kołki rozporowe można u nas kupić na sztuki oraz w opakowaniach od 10 do 100 sztuk.

Kołki nylonowe z aprobatą DIBt

Kołki Fischer w połączeniu z nierdzewnymi wkrętami uniwersalnymi umożliwiają wykonywanie wielu lekkich konstrukcji, takich jak balustrady, wsporniki do daszków czy kratki dla roślin. Kołki do gazobetonu GB 10 uzyskały aprobatę DIBt. Aprobata Techniczna Niemieckiego Instytutu Techniki Budowlanej (DIBt) oznacza, że kołki w połączeniu z wkrętami bezpiecznymi marki Fischer są przystosowane do wykonywania mocowań bezpiecznych w gazobetonie. Specjalny kształt kotwy z dużymi zewnętrznymi żebrami powoduje, że nośność i docisk między kołkiem a podłożem zapewnia trwałe mocowanie.

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl