1pxProducenci
1pxZaloguj się
1px Nie pamiętasz hasła? 1px Zarejestruj się

Kołki z hakiem

Kołki rozporowe z hakiem

Dostępne w naszym asortymencie kołki rozporowe z hakiem służą do wykonywania lekkich zamocowań. Znajdziesz u nas łatwe w montażu kołki rozporowe z hakiem sufitowym, oczkowym, huśtawkowym, płaskim oraz kątowym marki Fischer i Koelner. Wykonane z poliamidu PA 6.0 (nylonu) lub udaroodpornego kopolimeru polipropylenu PP. Popularny poliamid wytłaczany jest twardy, wytrzymały mechanicznie, odporny na ścieranie, ale jednocześnie odpowiednio ciągliwy i z właściwościami tłumiącymi.

Kołki z tego materiału spełniają wymogi bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Stalowy wkręt ocynkowany galwanicznie jest odporny na korozję. Zastosowane materiały i konstrukcja kołków powodują, że mają one bardzo wysokie parametry użytkowe. Zapewniają stabilne, wielopunktowe kotwienie w podłożach pełnych: betonie, pełnej cegle, gazobetonie, kamieniu naturalnym i lekkim betonie. Przeznaczone do instalowania półek ściennych, skrzynek na listy, obrazów, zdjęć i oświetlenia.

 Zalety kołków z hakiem oczkowym i sufitowym

Kołki rozporowe do gazobetonu, cegły i kamienia są wyjątkowo uniwersalne. Tworzywowo-metalowe łączniki rozporowe z wkrętami otrzymały aprobatę techniczną ITB AT-15-8093/2016. Produkty gwarantują:

  • równomierne rozprężenie,
  • stabilne mocowanie, dzięki dwukierunkowej konstrukcji rozporu i specjalnym wypustkom utrzymującym kołek na miejscu,
  • wygodny i szybki montaż, który umożliwiają skrzydełka antyrotacyjne zapobiegające okręcaniu koszulki podczas dokręcania wkręta.
1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl