1pxProducenci
1pxZaloguj się
1px Nie pamiętasz hasła? 1px Zarejestruj się

Koronki i otwornice

Otwornice bimetalowe i diamentowe

W naszej rozbudowanej ofercie znajdziesz m.in. otwornice bimetalowe do metalu oraz otwornice diamentowe do gresu. Co warto o nich wiedzieć? Otwornice to przydatne akcesoria, które służą do wycinania otworów w najróżniejszych materiałach. Niektóre otwornice mają uniwersalne zastosowanie i wykrawają otwory w niemal wszystkich materiałach budowlanych, konstrukcyjnych i wykończeniowych. Do materiałów twardych jak stal trzeba jednak zastosować otwornice o odpowiedniej wytrzymałości. Do obróbki stali i gresu wykorzystuje się zatem koronki diamentowe, które gwarantują wykonanie precyzyjnych i gładkich otworów.

Otwornice do metalu i koronki do gresu najlepszych producentów

W katalogu mamy otwornice bimetalowe do stali, stali nierdzewnej, metali nieżelaznych, aluminium, drewna i tworzyw sztucznych. Otwornice Dedra są dostępne aż w 28 średnicach - od 16 do 127 mm. Wysokość otwornicy wynosi 34 lub 37 mm. Dostępne są także otwornice bimetaliczne Hikoki (BiM). Ich maksymalna głębokość wiercenia to 38 mm. W ofercie mamy również otwornice marki Bosch w średnicach od 22 do 70 mm.

Piły bimetalowe Bosch do wiertarek udarowych i obrotowych płynnie wiercą otwory w rurach i profilach z metalu, metalach nieżelaznych, miękkim drewnie, aluminium, plastiku, płytach gipsowo-kartonowych i szkle akrylowym. Otwornice pasują do standardowych adapterów gwintowanych. Wykonane z bimetalowej stali HSS, która zawiera 8% stop kobaltu, są przystosowane do długotrwałej pracy.

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl