1pxProducenci
1pxZaloguj się
1px Nie pamiętasz hasła? 1px Zarejestruj się

Metabo

Narzędzia Metabo

Narzędzia Metabo są efektem pracy inżynierskiej i codziennych rozmów z klientami w celu jak najlepszego zrozumienia ich potrzeb i oczekiwań. Stworzone do zastosowań profesjonalnych umożliwiają efektywne i długotrwałe realizowanie prac. Jednak zalety urządzeń i akcesoriów Metabo docenią również osoby niezwiązane zawodowo z branżą budowlaną, wykończeniową, ślusarską czy utrzymania zieleni. Jak wiemy komfort, bezpieczeństwo i wydajność są nie do przecenienia niezależnie od rodzaju robót czy ich zakresu, dlatego też Metabo towarzyszy majsterkowiczom i rzemieślnikom o każdym stopniu zaawansowania umiejętności i wiedzy już od niemal 100 lat.

Firma dba o klientów, oferując doradztwo, innowacyjne produkty, gwarancję w rozmiarze XXL oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Dostarcza również części zamienne, aby maksymalnie wydłużyć możliwości użytkowe swoich wyrobów. Wdrażanie kolejnych patentów i udoskonaleń spowodowało m.in., że od 2020 r. akumulatorowe kosiarki ogrodowe Metabo zasila najmocniejszy na świecie akumulator 2-rzędowy 18 Volt LiHD 10,0 Ah!

Niemieckie narzędzia dla profesjonalistów

Od momentu, kiedy w 1923 r. Albrecht Schnizler zbudował w piekarni swoich rodziców w Nürtingen pierwszą ręczną wiertarkę minął prawie wiek. Mimo upływu czasu główna siedziba firmy Metabo nadal mieści się w Nürtingen w Niemczech. Producent elektronarzędzi, urządzeń pneumatycznych i bezprzewodowych zatrudnia 2000 pracowników i posiada 25 spółek zależnych oraz 100 przedstawicielstw. W 2020 r. eksport narzędzi Metabo wyniósł 80%, dzięki czemu innowacyjne rozwiązania docierają do użytkowników z całego świata. Oferuje solidne i ergonomiczne urządzenia oraz osprzęt dla profesjonalistów z branży remontowej, metalowej, budowlanej oraz dla przemysłu.

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl