1pxProducenci
1pxZaloguj się
1px Nie pamiętasz hasła? 1px Zarejestruj się

Narzędzia ogrodowe

Nawet niewielki ogród pięknie się prezentuje, jeśli jest zadbany. Jednak jak to zrobić, skoro często brakuje czasu na pielęgnowanie trawnika, krzewów czy drzew? Oferujemy zróżnicowany asortyment dla miłośników zieleni, profesjonalnych firm i ogrodników obejmujący narzędzia ogrodowe, które ułatwiają prace. Sprzedajemy narzędzia ogrodowe Oleo-Mac oraz innych renomowanych producentów. Doskonale znają oni specyfikę branży i dbają o każdy detal w procesie produkcji oraz dystrybucji narzędzi elektrycznych, spalinowych i akumulatorowych. Dzięki temu każdy pasjonat ogrodnictwa może fachowo i kompleksowo zadbać o rośliny oraz ich otoczenie.

Sprzęt ogrodowy Oleo-Mac i Vander na każdą porę roku

Korzystanie z dostępnego u nas sprzętu Oleo-Mac czy narzędzi Metabo jest przyjemne i wygodne. Oleo-Mac to znak towarowy firmy Emak. Grupa Emak skupia 4 marki handlowe, które poprzez 135 dystrybutorów docierają ze swoimi produktami do 85 krajów i aż 22 tys. punktów sprzedaży! Oleo-Mac jest przykładem firmy, która działa w oparciu o wartości, które są bliskie również nam. Jest to szacunek dla ludzi, ochrona środowiska i bogate portfolio produktów ułatwiających każdy rodzaj prac.

Nasze urządzenia stanowią nieocenioną pomoc o każdej porze roku. Kupisz u nas wydajne sprzęty i akcesoria, które znakomicie sprawdzają się w ogrodnictwie, sadownictwie, leśnictwie i rolnictwie. Dostarczamy najnowocześniejsze produkty do:

  • koszenia,
  • przycinania,
  • cięcia,
  • mycia,
  • przygotowania gleby,
  • czyszczenia.
1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl