1pxProducenci
1pxZaloguj się
1px Nie pamiętasz hasła? 1px Zarejestruj się

Śruby-pręty

Śruby ocynkowane galwanicznie

Oferujemy kilka typów śrub ocynkowanych galwanicznie, które mają postać prętów. Niektóre rodzaje śrub-prętów są zakończone łbem. Śruby są pokrywane powłoką galwaniczną w procesie elektrolizy. Dzięki temu są doskonale zabezpieczone przed korozją i zyskują gładką, jednolitą powierzchnię. W sprzedaży mamy śruby o różnej długości i średnicy gwintu. Dokładne parametry techniczne znajdziesz w opisie każdego z produktów.

Jak czytać oznaczenia śrub?

Śruby oznacza się symbolem gwintu, średnicą gwintu i długością śruby. Na przykład oznaczenie śruby symbolem M 8 ×80 oznacza, że jest to śruba o gwincie metrycznym, średnicy 8 mm i długości 80 mm. Poza poszczególnymi wymiarami śruby różnią się między sobą klasą wytrzymałości. Klasa wytrzymałości informuje, jaką odpornością na rozciąganie i twardością cechuje się dana śruba. W naszym asortymencie śrub ocynkowanych galwanicznie mamy śruby w kilku klasach wytrzymałości.

Warto wiedzieć, że śruby w klasach 4.6; 4.8; 5.6; 5.8; 6.8 określa się jako śruby zwykłe. W klasie 4.8 produkuje się np. ocynkowane śruby zamkowe. Z kolei śruby w klasach 8.8; 10.9; 12.9 to śruby o zwiększonej trwałości. Cieszące się dużą popularnością śruby w klasie 8.8 produkuje się ze stali niskowęglowej z dodatkiem manganu, chromu lub boru. Jest ona hartowana i odpuszczana. Wykorzystuje się również stal średniowęglową, którą poddaje się tym samym procesom.

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl