1pxProducenci
1pxZaloguj się
1px Nie pamiętasz hasła? 1px Zarejestruj się

Szczotki - wyciory kominowe

Szczotki kominowe

Oferujemy pełny katalog wyciorów i szczotek kominiarskich ze stali oraz z tworzyw sztucznych. Dostępne w naszym sklepie szczotki techniczne służą do czyszczenia przewodów kominowych, montażu urządzeń podłączanych do instalacji wodociągowej i systemów klimatyzacji oraz do konserwacji pieców c.o.

Sprzedajemy:

  • obrotowe szczotki kominowe,
  • szczotki do rur miedzianych,
  • szczotki z otworem,
  • szczotki płomieniowe, również w wersji prostokątnej.

Szczotki kominowe to narzędzia ręczne jednak w przypadku niektórych modeli możliwe jest połączenie szczotek z oprawami przedłużonymi i czyszczenie kominów z użyciem elektronarzędzi. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o szczotkach przeznaczonych do napędu mechanicznego, chętnie udzielimy bliższych informacji.

Jak prawidłowo używać obrotowych szczotek do komina?

Szczotki są przeznaczone do obróbki otworów przelotowych i nieprzelotowych, powierzchni wklęsłych oraz szczelin. Konstrukcja naszych szczotek obrotowych sprawia, że znakomicie spełniają swoje zadanie we wszelkich pracach kominiarskich. Sposób mocowania drutów, ich rodzaj i kształt, a także część chwytowa szczotek jest starannie zaprojektowana — solidna i bezpieczna. Prawidłowe czyszczenie rur piecowych i przewodów kominowych wymaga zastosowania odpowiedniego nacisku i prędkości obrotowej. Właściwa eksploatacja szczotki polega na lekkim docisku, aby pracowały jedynie końce drutów. Zbyt duży nacisk nie tylko pogarsza komfort pracy i skraca żywotność szczotki, ale też nie zwiększa wyników szczotkowania.

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl