1pxProdukt dnia
Hikoki zestaw bitów 61 sztuk
Hikoki zestaw bitów 61 sztuk
60,00 zł
szt.
1pxProducenci
1pxZaloguj się
1px Nie pamiętasz hasła? 1px Zarejestruj się

Szlifierki kątowe

Małe szlifierki kątowe są niezastąpione w cięciu i obróbce twardych materiałów, takich jak beton, metal i kamień. Kątówka służy także do usuwania farb, lakierów, rdzy i wyrównywania powierzchni. Znajdziesz u nas lekkie, sieciowe i akumulatorowe szlifierki kątowe z regulacją obrotów. Naszymi dostawcami cą cenieni producenci z Europy i Azji, dzięki czemu mamy pewność, że oferowane urządzenia spełnią oczekiwania klientów i nie zawiodą nawet podczas intensywnej pracy. Zaletą naszych szlifierek jest nie tylko moc, wydajność i niewielki rozmiar. W sprzedaży mamy szlifierki kątowe w bardzo niskich cenach, które zaczynają się już od około 200 zł!

Dlaczego warto się zdecydować na szlifierkę kątową z regulacją obrotów?

Szlifierki z regulacją obrotów to wyjątkowo wydajne i praktyczne urządzenia. Wyposażone w tarcze ścierne, które gwarantują równomierny efekt szlifowania, ułatwią bezproblemową obróbkę najpopularniejszych materiałów budowlanych i wykończeniowych. Możliwość zmniejszenia lub zwiększenia obrotów w szlifierce daje kilka korzyści:

  • możliwość dostosowania szybkości pracy szlifierki do typu robót — precyzyjne cięcie lepiej wykonywać wolniej, ponieważ wtedy łatwiej kontrolować głębokość tarczy w obrabianym materiale,
  • możliwość wykorzystania drucianych szczotek i tarcz listkowych (lamelek),
  • pozwala na skuteczniejsze usuwanie rdzy i farb.

Dzięki obniżeniu obrotów ogranicza się ryzyko przegrzania lub przypalenia szlifowanych powierzchni, dlatego szlifierki z taką funkcją można używać do szlifowania twardych stali, betonu i kamienia, a nawet drewna.

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl