1pxProducenci
1pxZaloguj się
1px Nie pamiętasz hasła? 1px Zarejestruj się

Szlifierki kątowe

Małe szlifierki kątowe są niezastąpione w cięciu i obróbce twardych materiałów, takich jak beton, metal i kamień. Kątówka służy także do usuwania farb, lakierów, rdzy i wyrównywania powierzchni. Znajdziesz u nas lekkie, sieciowe i akumulatorowe szlifierki kątowe z regulacją obrotów. Naszymi dostawcami cą cenieni producenci z Europy i Azji, dzięki czemu mamy pewność, że oferowane urządzenia spełnią oczekiwania klientów i nie zawiodą nawet podczas intensywnej pracy. Zaletą naszych szlifierek jest nie tylko moc, wydajność i niewielki rozmiar. W sprzedaży mamy szlifierki kątowe w bardzo niskich cenach, które zaczynają się już od około 200 zł!

Dlaczego warto się zdecydować na szlifierkę kątową z regulacją obrotów?

Szlifierki z regulacją obrotów to wyjątkowo wydajne i praktyczne urządzenia. Wyposażone w tarcze ścierne, które gwarantują równomierny efekt szlifowania, ułatwią bezproblemową obróbkę najpopularniejszych materiałów budowlanych i wykończeniowych. Możliwość zmniejszenia lub zwiększenia obrotów w szlifierce daje kilka korzyści:

  • możliwość dostosowania szybkości pracy szlifierki do typu robót — precyzyjne cięcie lepiej wykonywać wolniej, ponieważ wtedy łatwiej kontrolować głębokość tarczy w obrabianym materiale,
  • możliwość wykorzystania drucianych szczotek i tarcz listkowych (lamelek),
  • pozwala na skuteczniejsze usuwanie rdzy i farb.

Dzięki obniżeniu obrotów ogranicza się ryzyko przegrzania lub przypalenia szlifowanych powierzchni, dlatego szlifierki z taką funkcją można używać do szlifowania twardych stali, betonu i kamienia, a nawet drewna.

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl