1pxProducenci
1pxZaloguj się
1px Nie pamiętasz hasła? 1px Zarejestruj się

Szpachelki nierdzewne do gładzi i zaprawy

Modele szpachelek dostępne w naszej ofercie to nierdzewne szpachelki do gładzi i zaprawy. Szpachelki to podstawowe narzędzia do przygotowywania powierzchni pod tapetowanie, malowanie czy glazurę. Dzięki prostej i uniwersalnej konstrukcji są wykorzystywane również do usuwania tapet, farb i klejów. Jednak nawet w przypadku tak prostych akcesoriów największe znaczenie ma jakość materiałów zastosowanych do produkcji oraz precyzja wykonania. Producentem szpachelek z naszego asortymentu jest lider w produkcji narzędzi i akcesoriów dla branży budowlano-remontowej — firma KAEM. Szpachelki są sprzedawane pod marką własną Hardy, która zdobyła uznanie w Polsce i 23 krajach Europy.

Jakie szpachelki do gładzi i zaprawy mamy w ofercie?

W naszym asortymencie mamy nierdzewne szpachelki do gładzi i zaprawy o szerokości od 4 do 25 cm. W zależności od modelu szpachelki są wyposażone w ergonomiczną gumową, plastikową lub drewnianą rączkę (wykonaną z wodoodpornej sklejki). Szpachelki, podobnie jak nierdzewne pace metalowe i inne użyteczne narzędzia do wykonywania gładzi są wykonane z elastycznej stali.

Rodzaje szpachelek, jakie są ofercie, to:

  • kątowe szpachelki malarskie,
  • szpachelki trapezowe,
  • szpachelki japonki nierdzewne,
  • szpachelki japonki plastikowe.

Szpachelki znakomicie się sprawdzają podczas nakładania mas gipsowych oraz uzupełniania ubytków w tynku i drewnie. Służą również do wygładzania powierzchni po nałożeniu masy szpachlowej. Można ich używać do mieszania, skrobania i zdzierania. Przeznaczone do użytku profesjonalnego, spełnią wszystkie stawiane im wymagania.

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl