1pxProducenci
1pxZaloguj się
1px Nie pamiętasz hasła? 1px Zarejestruj się

Wiertła do betonu SDS

Wiertła do betonu SDS Plus

Wiertła do betonu SDS Plus marki Hitachi przeznaczone są do wykonywania otworów w kamieniu, betonie i murze. Zaprojektowane do pracy z ciężkimi narzędziami z uchwytem SDS Plus. Wiertła produkowane w europejskich fabrykach spełniają normy bezpieczeństwa. Proces powstawania wierteł nadzorują najnowocześniejsze systemy komputerowe, dzięki czemu wiertła mają stabilne wymiary i stałą, najwyższą jakość.

Wiertła mają aż 4 rowki z kulkami blokującymi, które gwarantują maksymalną skuteczność. Dzięki temu uzyskano imponującą łatwość mocowania, wymiana nie wymaga użycia narzędzi. Ich wyjątkowa wytrzymałość wynika z pokrycia warstwą węglika wolframu. Węglik spiekany sprawia, że wiertła są wysoce odporne na zużycie i doskonale wyważone. W trakcie użytkowania wierteł SDS Plus trzeba jednak pamiętać, że węglik spiekany jest odporny na nacisk, ale jego odporność na uderzenia jest porównywalna do szkła. Dlatego też przy przenoszeniu i używaniu wierteł udarowych z węglikiem należy unikać przypadkowego uderzania wiertłami oraz ich upadku z wysokości.

Konserwacja i pielęgnacja wierteł SDS Plus

Aby maksymalnie przedłużyć żywotność wierteł SDS Plus, należy je odpowiednio konserwować i pielęgnować. W przypadku silnego zabrudzenia samozaciskowego uchwytu wiertarskiego i trzpienia wiertła należy je wyczyścić specjalnym środkiem czyszczącym, a następnie pokryć smarem. Dodatkowo wydajność uchwytu wiertła można wydłużyć poprzez częste, ale bardzo delikatne natłuszczanie, co bezwzględnie należy wykonać zwłaszcza przed pierwszym użyciem wiertła. Konserwacja poprawia efektywność pracy i zapobiega przedwczesnemu zużyciu.

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl