1pxProducenci
1pxZaloguj się
1px Nie pamiętasz hasła? 1px Zarejestruj się

Złącza ciesielskie to niezbędny element odpowiadający nie tylko za prawidłowe dopasowanie drewnianych fragmentów, ale przede wszystkim stanowiący gwarancję bezpieczeństwa i tego, że dany obiekt lub konstrukcja – przetrwa długi czas w niezmienionej formie. Doskonale sprawdzają się przy podstawowych i zaawansowanych pracach ciesielskich – w tym między innymi podczas montażu konstrukcji szkieletowej, więźby dachowej, konstruowaniu altan, tarasów oraz ogrodzeń drewnianych. 

Które złącza ciesielskie i kątowniki belki wybrać?

Dostępność wielu różnych złącz ciesielskich sprawia, że można wprowadzić w życie nawet najbardziej nietypowe projekty. Wybór konkretnego łącznika ciesielskiego zależy jednak od kształtu połączenia i rodzaju łączonych elementów. Istotna jest także siła, która będzie działać w połączeniu danych fragmentów. Okucia ciesielskie bowiem mają różną grubość, różne wymiary oraz różną ilość i średnicę otworów na śruby lub gwoździe. W odpowiedzi na Twoje potrzeby, w naszym sklepie znajdziesz pełną gamę okuć ciesielskich, które pozwolą Ci w szybki i łatwy sposób połączyć ze sobą poszczególne drewniane konstrukcje.

Łączniki ciesielskie dla profesjonalistów i amatorów

W naszej ofercie zarówno początkujący amator, pasjonata jak i wyspecjalizowany profesjonalista znajdzie dokładnie to, czego szuka. Dysponujemy bowiem szerokim asortymentem łączników do drewna o różnych kształtach oraz wymiarach. Bez względu na dokonany wybór każde z łączników ciesielskich jest wykonane z trwałych i sprawdzonych materiałów, które są odporne zarówno na zmienne warunki atmosferyczne, działanie niszczących czynników, oraz są po prostu bardzo wytrzymałe. 

Łączniki stalowe do konstrukcji drewnianych i wiele więcej

Nasz sklep zapewnia wszystko, czego potrzebuje każda osoba wykorzystująca w swojej pracy złącza ciesielskie. Poza bogatym wyborem kątowników ciesielskich, złączy kątowych czy wsporników belek dostarczamy także inne niezbędne elementy, pośród których można znaleźć między innymi wsporniki, które umożliwiają stabilne zamocowanie wybranych części oraz kotwy stosowane jako część konstrukcji do wiązania elementów ze sobą, uniemożliwiając w ten sposób ich przesunięcie lub obrót. 

Złącza ciesielskie

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl