Regulamin

Regulamin sklepu

§ 1
Postanowienia ogólne

Sklep.zamet.pl jest sklepem internetowym, którego właścicielem jest Mirosław Grzegorz Aksamit prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Mirosław Grzegorz Aksamit „ZAMET POLSKA” z siedzibą w Stargardzie przy ul. Spokojnej 37 , wpisaną do CEIDG.
Regulamin niniejszy określa zasady korzystania ze sklepu internetowego www.zamet.pl

§ 2
Rodzaj i zakres usług

Sklep.zamet.pl oferuje klientom przede wszystkim drobne wyroby metalowe, takie jak gwoździe, śruby oraz elektronarzędzia.
Wszystkie produkty sprzedawane przez sklep www.zamet.pl są oryginalne, nowe i pełnowartościowe.
Wszystkie produkty posiadają gwarancję producenta, której warunki określone są w karcie gwarancyjnej wydawanej wraz z zakupionym produktem.
Wszystkie ceny produktów podanych na stronie sklepu są cenami brutto. Nie zawierają one kosztów dostawy.
Sprzedający dokonuje bieżącej aktualizacji oferty swoich produktów zamieszczonych na stronie sklepu www.zamet.pl .
W przypadku braku oferowanego towaru w magazynie Sprzedającego , Zamawiający zostanie o tym fakcie poinformowany przez pracownika sklepu. Wówczas Zamawiającemu przysługiwać będzie prawo do odstąpienia od umowy.

 

 

§ 3
Wymagania techniczne konieczne do współpracy z systemem teleinformatycznym

 

Dokonywanie zakupów za pośrednictwem sklep www.zamet.pl wymaga akceptacji plików cookie przez przeglądarkę użytkownika.
Serwis działa na prawidłowo skonfigurowanej przeglądarce Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome bądź innej zaktualizowanej i odpowiednio skonfigurowanej przeglądarce.

 

§ 4
Warunki zawierania umów


Aby złożyć zamówienie, należy zarejestrować się na stronie sklepu (www.zamet.pl/rejestracja) i wypełnić wskazany na tej stronie formularz. Dokonując rejestracji konta i dalej dokonując zamówienia, Zamawiający :
Wyraża zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych w bazie www.zamet.pl i wykorzystanie ich zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 ). Dane te są zbierane i przetwarzane wyłącznie w celach związanych z realizacją zamówienia, prowadzenia statystyk handlowych oraz polityki rabatowej dla stałych klientów. Dane te będą wykorzystywane wyłącznie przez Sprzedającego;
Dokonuje akceptacji Regulaminu sklepu i sprzedaży,

Zamówienie dokonywane jest przez wybór właściwej pozycji , wybór ilości sztuk produktu i kliknięcie znaku „kupuję”. Po potwierdzeniu wyboru, Zamawiający przenoszony jest na stronę wyboru sposobu płatności i sposobu odbioru zamówienia.
Zamówienie jest dostarczane na adres wskazany przez Zamawiającego za odpowiednią opłatą wskazaną w cenniku dostawy. Wybór formy odbioru następuje po skompletowaniu zamówienia.
Po złożeniu zamówienia Zamawiający otrzyma mail bądź wiadomość sms (zgodnie z zaznaczoną podczas składania zamówienia opcją)  potwierdzający przyjęcie zamówienia. 
Odbiór zamówienia może być dokonany również osobiście w siedzibie sklep www.zamet.pl w Stargardzie  przy ul. Spokojnej 37 po wcześniejszym uzgodnieniu z pracownikiem sklepu www.zamet.pl terminu odbioru bez dodatkowej opłaty.
Płatności za zakupiony towar Zamawiający może dokonać w wybranej przez siebie formie:
przedpłatą przelewem na rachunek bankowy sklepu : 89 1750 0012 0000 0000 2282 0176
za pobraniem gotówką przy odbiorze przesyłki od kuriera,
gotówką w kasie sklepu przy odbiorze osobistym

 

§ 5
Dostawa i jej realizacja


Czas realizacji dostawy wynosi od 1 do 7 dni roboczych w przypadku wysyłki towaru za pośrednictwem firmy kurierskiej. Dostawa odbywa się na wskazany przez Zamawiającego adres.
W przy odbiorze własnym Zamawiający odbiera towar w siedzibie sklep www.zamet.pl w Stargardzie przy ul. Spokojnej 37.
Sposób dostawy:

Sposób dostawy Forma płatności Koszt dostawy
Firma kurierska Przedpłata do 31 kg – 14,99 zł
od 32 kg do 100 kg – 50 zł
od 100 kg do 300 kg /paleta/ 140 zł

Firma kurierska Za pobraniem do 31 kg – 18,99 zł
od 32 kg do 100 kg – 70 zł
od 100 kg do 300 kg – 140 zł / paleta/

 

§ 6
Warunki rozwiązywania umów


Zamawiający - konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie dziesięciu dni od dnia dostarczenia przesyłki.
W takim przypadku Zamawiający – konsument zobowiązany jest odesłać dostarczone zamówienie w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w ramach zwykłego zarządu rzeczą sprzedaną, niezwłocznie po złożeniu oświadczenia o odstąpieniu od umowy, nie później niż w terminie 14 dni, a Sprzedający zwraca na rachunek bankowy Zamawiającego – konsumenta lub przekazem pocztowym, należność za zwrócone zamówienie, w terminie do 7 dni po otrzymaniu przez Sprzedającego zwrotu. Zamawiający otrzymuje równowartość zwróconego towaru oraz koszty przesyłki.
Towar należy odesłać na adres siedziby Sprzedającego mieszczącej się w Stargardzie przy ul. Spokojnej 37. Sprzedający ma prawo anulować zamówienie ze względu na brak towaru w magazynie.


§ 7
Postępowanie reklamacyjne


W przypadku, gdy okaże się, że dostarczony towar jest niezgodny z zamówieniem, Zamawiającemu przysługuje prawo do wymiany towaru.
Odesłanie zamówionego towaru następuje na rachunek sklep zamet.pl, który pokrywa związane z tym koszty.
Reklamacje rozpatrywane są w terminie 14 dni. W przypadku uwzględnienia reklamacji, Zamawiającemu wysyłany jest nowy egzemplarz towaru . W przypadku, gdy reklamacja nie zostanie uwzględniona, sklep zamet.pl  zareklamowany towar odsyła na własny koszt.
W sytuacji braku zamówionego a niewadliwego towaru, Sprzedający informuje o tym Zamawiającego mailem bądź telefonicznie. Wedle wyboru Zamawiającego – uiszczona należność jest zwracana na jego rachunek bankowy bądź przekazem pocztowym , albo wysyłany jest inny towar, o tej samej cenie, wybrany przez Zamawiającego. Koszty przesyłek ponosi www.zamet.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl