1pxProducenci
1pxZaloguj się
1px Nie pamiętasz hasła? 1px Zarejestruj się

1px Zwrot zużytego sprzętu

INFORMACJA O ZUŻYTYM SPRZĘCIE ELEKTRYCZNYM I ELEKTRONICZNYM

 

Szanowni Klienci!

 

W naszym sklepie nieodpłatnie przyjmujemy zużyty sprzęt pochodzący z gospodarstw domowych, którego żaden z zewnętrznych wymiarów nie przekracza 25 cm. Możecie go Państwo zostawić u nas, bez konieczności zakupu nowego sprzętu.

 

W naszym sklepie nieodpłatnie odbieramy zużyty sprzęt pochodzący z gospodarstw domowych, o ile zużyty sprzęt jest tego samego rodzaju i pełni te same funkcje, co sprzęt sprzedawany.

 

Sklep odbierze również nieodpłatnie zużyty sprzęt pochodzący z gospodarstw domowych w miejscu dostawy tego sprzętu, jeśli zużyty sprzęt jest tego samego rodzaju i pełnił te same funkcje, co sprzęt dostarczony.

 

Jeżeli dystrybutor prowadzi jednostkę handlu, w której powierzchnia poświęcona sprzedaży sprzętu przeznaczona dla gospodarstw domowych wynosi co najmniej 400 m2 – jest zobowiązany do nieodpłatnego przyjęcia w tej jednostce (lub w jej bezpośredniej bliskości) zużytego sprzętu pochodzącego z gospodarstw domowych, którego żaden z zewnętrznych wymiarów nie przekracza 25 cm, bez konieczności zakupu nowego sprzętu przeznaczonego dla gospodarstw domowych.

 

Zużyty sprzęt, który z uwagi na jego zanieczyszczenie stwarza zagrożenie dla zdrowia lub życia osób przyjmujących zużyty sprzęt, nie będzie przyjmowany. W takim przypadku posiadacz zużytego sprzętu powinien przekazać go bezpośrednio do zbierającego zużyty sprzęt lub prowadzącego zakład przetwarzania.

 

Uprzejmie informujemy że informacje o najbliższym punkcie odbioru zużytego sprzętu uzyskacie Państwo po numerem telefonu: 91 391 00 09.

 

PRZYPOMINAMY

Tak oznaczonego sprzętu nie wolno umieszczać z innymi odpadami.

 
1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl