1pxProducenci
1pxZaloguj się
1px Nie pamiętasz hasła? 1px Zarejestruj się

1px Serwis Makita

Prowadzimy serwis Makita – u nas każdy posiadacz narzędzi tej marki może liczyć na fachową pomoc i wsparcie. Oferujemy pełną gamę usług, w tym naprawy, konserwację oraz serwis gwarancyjny. Dzięki specjalistycznej wiedzy i doświadczeniu pracowników klienci mogą mieć pewność, że ich narzędzia zostaną naprawione w sposób profesjonalny i szybki. Zadbamy o każdy szczegół, a Ty bez problemu będziesz mógł kontynuować swoją pracę z wykorzystaniem sprzętu.

Co zapewniamy w ramach serwisu Makita?

W ofercie serwisu Makita znajdują się m.in. czyszczenie narzędzi, wymiana filtrów, łożysk czy tulei. Zapewniamy również możliwość wymiany części na oryginalne, dzięki czemu klienci mogą być pewni trwałości i wytrzymałości swojego sprzętu. Wszystkie naprawy przeprowadzane są z największą starannością oraz zastosowaniem najlepszych technologii.

Klienci korzystający z usług serwisu elektronarzędzi Makita mogą liczyć także na profesjonalne doradztwo techniczne, dotyczące zarówno obsługi narzędzi, jak i wyboru odpowiedniego sprzętu do konkretnych prac. Nasi pracownicy z chęcią pomogą w doborze narzędzi, które najlepiej będą odpowiadały potrzebom klienta oraz zapewnią fachowe porady dotyczące ich użytkowania i konserwacji.

Serwis gwarancyjny Makita

Warto również wspomnieć o serwisie gwarancyjnym Makita, który zapewnia szybką i skuteczną pomoc w przypadku problemów z narzędziami objętymi gwarancją. Klienci mogą liczyć na bezpłatną naprawę lub wymianę wadliwych produktów na nowe. Zależy nam na zadowoleniu odbiorców sprzedawanych przez nas produktów, dlatego do wszystkich osób podchodzimy z szacunkiem i wykazujemy się profesjonalizmem.

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl